Валентинки своїми руками

Щороку День святого Валентина набуває все більшої популярності. Саме тому напередодні цього свята у Тучинській спеціальній школі відбувся майстер-клас з виготовлення вітальних листівок. У ході проведення заходу діти повністю поринули у святкову атмосферу, дізналися про історію виникнення свята, традиції та особливості святкування Дня закоханих у різних країнах світу. Про особливості виготовлення валентинок у техніці орігамі учнях розповіли: педагог-організатор — Дем’янчук О.В., вчитель трудового навчання — Оверчук М.Б. та вчитель гурткової роботи — Журомська А.М. Натхненні бажанням висловити свої почуття вихованці школи поринули у роботу та з великим задоволенням і творчим запалом виготовляли для своїх близьких людей вітальні листівки з кольорового паперу. Діти зможуть порадувати своїх рідних та близьких людей власноруч виготовленими валентинками, які зберігають тепло дитячих рук та сердець і передають щирі почуття.