ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ «ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.
То чи може бути забутою кров героїв, пролита на вулицях Києва? Чи можемо ми, живі, забути невинно убієнних? Можлива лише одна відповідь – Ні!
18 лютого  2021року  у   КЗ «Тучинська спеціальна школа І-ІІ ступенів» для учнів 7-10 класів відбулася лінійка – реквієм «Пам’яті Небесної Сотні». Учні висловили слова шани людям, які поклали свої голови за наше майбутнє. «Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі, – звучали зі сцени  слова ведучих. Під час заходи учні читали вірші, виконали  проникливі музичні композиції.  Учні вшанували  тих, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою хвилиною мовчання. Вони повинні жити в нашій пам’яті!