ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

З 15лютого  по 19 лютого в нашій школі проходив Тиждень української мови та літератури який підготували і провели вчителі української мови Сачук  С.М., Землякова Г.І., Кравчук Т.М. Програма предметного тижня, як завжди, була цікава і насичена.

Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови,

На  загальношкільній лінійці урочисто оголосили про відкриття Тижня української мови та літератури, ознайомили з основними заходами, закликали брати активну участь як учнів, так і вчителів.

План тижня української мови та літератури:

1. 15.02 – Стінгазета «21 лютого Міжнародний день рідної мови».
  2. 15.02 – Мовні цікавинки.
  3. 16.02 – Пластилінова аплікація «Життя, яке творив, поет» (5-7 кл.)
  4. 17.02 – Літературне свято «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…» (7-10 кл)
  5. 18.02 – Перегляд і обговорення документального фільму «Соловей співає. Доки голос має». (8-10 кл)
  6. 18.02 – Літературна світлиця «Перша спроба пера». (5-6 кл)

7.18.02 – Вікторина «Ім’я Шевченка стукає в серцях».

1. 19.02 – Підсумки тижня .