Тиждень початкової школи

Нещодавно у Тучинській спеціальній школі відбувся дуже насичений та цікавий тиждень початкової школи. Метою проведення цього тижня було стимулювання школярів до пошуку додаткових матеріалів із запропонованих тем, формування навички спілкування, розвитку творчого мислення, розширення кругозору та залучення якомога більшої кількості дітей до творчо-пізнавальної діяльності.                                                     Учні разом зі своїми класними керівниками та вихователями організували виставку вітальних листівок-плакатів до Міжнародного жіночого дня. Згодом до дітей завітав веселий Геометрик та запропонував виготовити яскраві аплікації з різних геометричних фігур. У 3-А класі відбувся показовий урок у формі конкурсу знавців української мови. Також у школі була організована виставка малюнків учнів початкових класів за мотивами творів Тараса Шевченка.

Усі вчителі й учні творчо, відповідально та з великим ентузіазмом підійшли до підготовки та проведення цього тижня. Заходи охоплювали різні види діяльності, були надзвичайно цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному і творчому розвитку дітей.