Україна – країна Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років.
З нагоди 10 річниці Революції Гідності було проведено педагогом-організатором Валерія Сікачевська та учнівським самоврядуванням загальношкільну лінійку «Україна – країна Гідності та Свободи».
Метою заходу вшанувати патріотизм і мужність громадян країни, прищепити любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
На лінійці діти декламували
вірші, присвячені полеглим за Свободу, детально дізналися про події Революцій 2004 та
2013-2014 р.р., вшанували пам’ять Небесної сотні та всіх полеглих за незалежність України хвилиною мовчання.
З вітальним словом до усіх присутніх звернулася директорка школи Ольга Ладюк, зазначивши що усі повинні пам’ятати героїв, які віддали задля свободи найцінніше – життя.
Ми дякуємо кожному, хто стояв і просто зараз стоїть на захисті гідності і свободи нашої нації.
Заряджені гідністю та жагою свободи!
Разом до Перемоги 🇺🇦