Традиції Андріївських вечорниць на Рівненщині

29 листопада, на базі нашого закладу, спільно з КЗ “Рівненський обласний центр народної творчості” РОР
Ірина Рачковська-Баковецька та Освітній Заклад Тучин Галина Переходько було організовано свято “Традиції Андріївських вечорниць на Рівненщині”
На святкове дійство завітали поважні гості з побажаннями для усіх присутніх добра, радості, миру та щедрими подарунками для вихованців закладу:
Олександр Салійчук народний депутат України; Олег Стратюк начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку Рівненська обласна рада; Панчук Микола, голова Гощанської селищної ради, Ткачук Олена та Іванюченко Сергій; Систук Валентин, староста Тучинського округу; Ольга Понасенкова Мальченко, директор Спеціальної школи в с.Великі Межирічі та Ірина Татарин ; Шпорталюк Ігор, капелан.
На сцені панувала атмосфера старовинного українського села. Українська піч, вишиті рушники, макітри, ікони, лави, вкриті ряднами, українські народні пісні – увесь цей колорит навіював новорічний настрій.
Усі присутні змогли поринути в атмосферу українського гуляння, відчувши себе на справжнісіньких українських вечорницях. На гостей чекали веселі розваги: ігри, цікаві гумористичні андріївські гадання та українські пісні.
Також КЗ “Рівненський обласний центр народної творчості” Рівненської обласної ради підготували для діток чудові майстер-класи по бісероплетінню (майстриня Людмила Рябунець ), ліпленню вареників (майстриня Ольга Герасимчук), вишиванню (Орися Рябунець), макраме (Тетяна Гусевик), зав’язуванню української хустки (Алла Українець) та художній кераміці (Олексій Сєрков).
Вироби учнів на майстер-класах продаватимуться на новорічному шкільному ярмарку та зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ 🇺🇦
Святкові вечорниці згуртували різні покоління та спонукали творців, глядачів та гостей дійства до створення нових креативних партнерських проєктів задля добробуту дітей ✅
Щиро дякуємо вельмишановним гостям за візит на свято та щедрі подарунки для вихованців закладу 🤝
Щасливих новорічних свят🎄