Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID 19) серед персоналу та здобувачів освіти

Алгоритм дій

на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID 19)

серед персоналу та здобувачів освіти

 

  1. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,1°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) учню одягають медичну маску, проводять його в ізоляційну кімнату та повідомляють батьків або законних представників. Сповіщають медичного працівника закладу для надання медичної допомоги на догоспітальному етапі.
  2. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,1°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) у працівника закладу, він/вона негайно відсторонюється від роботи. За можливості, він/вона самостійно повертається до дому та негайно звертається до сімейного лікаря. За тяжкого стану, на працівника одягається медична маска, він/вона відправляється в ізоляційну кімнату, де чекає прибуття екстреної медичної допомоги.
  3. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.
  4. У випадку підтвердження в учня або працівника закладу COVID-19, проводиться визначення кола контактних осіб. Усі контактні особи відправляються на самоізоляцію під медичний нагляд сімейного лікаря на 14 днів з дня останнього контакту з особою, в якої підтверджений випадок COVID-19. 10 Рекомендації
  5. В приміщеннях, де перебував хворий провести дезінфекцію з використанням засобів індивідуального захисту (маски, рукавичок, одноразового халату).
  6. Усі ганчірки, що використовувались під час дезінфекції, і відходи, що утворилися в процесі дезінфекції, помістити у спеціальний пакет.
  7. Зняти одноразовий халат, помити руки з милом;

– зняти рукавички, помити руки з милом;

– зняти окуляри, помити руки з милом;

– зняти маску, помити руки з милом.

– використані одноразовий халат, рукавички, маску помістити у спеціальний пакет.

  1. Прийняти душ і перевдягнутися після дезінфекції. Провітрити приміщення.
  2. Якщо протягом 14 днів після проводження працівником дезінфекції, у нього виникла підвищена температура і респіраторні симптоми, необхідно, щоб він залишився в спеціально призначеному місці для ізоляції і проконсультувався з сімейним лікарем.

 

 

Відповідальна особа за виконання

Тимчасових рекомендацій,

сестра медична                                                           Л.Р.Поліщук