ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ

Сьогодні, як ніколи зростає важливість співпраці школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість застерегти дітей від необдуманих вчинків, навчити як правильно діяти в конфліктних ситуаціях, як приймати зважені рішення, допомогти оволодіти навичками самозбереження.
6 лютого у Тучинській спеціальній школі відбулася зустріч з представниками Гощанського відділу поліції.
Майор поліції С.В.Марченко та капітан поліції М.О.Воробей провели з учнями 8-10 класів профілактичну бесіду з метою недопущення випадків булінгу, ознайомила дітей з кримінальними та адміністративними провадженнями, пояснила як не стати жертвою торгівлі людьми та інших протиправних дій . Вони звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Також поліцейські звернули увагу присутніх на правила поведінки у громадських місцях, нагадали про правила безпечного користування Інтернетом.