День Знань це – особливе свято!

День Знань це – особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з давніми друзями і вже рідними вчителями та вихователями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Цього року, у зв’язку з пандемією коронавірусу, початок нового навчального року у Тучинській спеціальній школі пройшов без традиційного свята Першого дзвоника. Щоб максимально убезпечити школярів і не наражати на небезпеку, адміністрація закладу відмовилася від звичної святкової і багатолюдної загальношкільної лінійки, а обмежилася урочистостями в рамках кожного окремого класу. Усі вчителі творчо та креативно провели перший урок, а також детально розповіли учням про COVID-19 та нові карантинні правила у школі. Керівництво закладу, у свою чергу, повністю виконало вимоги МОЗ та забезпечило дітям, вчителям і вихователям безпечні умови перебування у школі.