Зупинимо булінг разом!

Упродовж останніх років в Україні досить активно заговорили про булінг (цькування) серед дітей, а численні факти проявів дитячого насильства стали причиною привернення серйозної уваги до цього явища і здійснення на державному рівні конкретних кроків щодо протидії та запобігання цій проблемі.

На початку навчального року громадські організації, органи державної влади та активісти об’єднались для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми булінгу і шляхів її вирішення.

Не лишилися осторонь теми булінгу і вихованці Тучинської спеціальної школи. У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу з метою попередження жорстокого поводження серед молоді, профілактики правопорушень серед здобувачів освіти в закладі пройшли різні профілактичні заходи: уроки відвертого спілкування, виховні години, перегляд та обговорення відеороликів. А 17 вересня у школі відбулася виставка учнівських буклетів про булінг. Учні 5-10 класів мали змогу продемонструвати своє ставлення до цієї проблеми, а також запропонувати шляхи її вирішення.                                         Усі ці заходи пройшли під девізом “Зупинимо булінг разом!” і, сподіваємось, проведена робота дасть позитивні результати.