День вчителя

Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя.   Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.             Професія педагога поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Нелегка праця освітян гідна поваги, тому щороку учні дякують своїм вчителям та вихователям за їхню працю, терпіння, мудрість і любов.                                                                                                                  За покликом серця вчителі обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професію, адже вчити дітей – це не просто робота, це вже стиль життя. Щирі серця педагогів завжди наповнені співчуттям, добротою і милосердям. Цими чудовими якостями вони щедро діляться з дітьми. Вчителям  вірять, їх люблять і шанують. Вони здійснюють невпинний зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Цьогоріч вихованці Тучинської спеціальної школи висловили вдячність своїм вчителям та вихователям за невтомну працю, покликання сіяти знання і мудрість, безмежну любов та терпіння у вигляді креативного відеопривітання, а також влаштували святкову виставку стінгазет до Дня вчителя.

Вчителю за доброту й терпіння,
За всі знання і за уміння
Ми дякуєм! В осінній теплий день
Бажаєм радощів, натхнень!

За Вашу працю непросту
За вчительську любов святу
Ми Вам бажаєм сил, здоров’я,
Учнівської пошани і любові!

Хай Бог дає портфелі грошей,
Хай будуть учні всі хороші,
Нехай освіта стане перспективною,
Не лише важливою, а й потрібною!

Діти щиро вірять, що вчительські мудрість і знання – це запорука їхнього успішного навчання та виховання. А добро, яким педагоги огортають серця своїх вихованців, обов’язково повернеться  їм сторицею.