Зустріч з поліцією

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
9 жовтня до нашої школи завітала старший інспектор з ювенальної превенції Гощанського відділу поліції майор Марина Яремчук з профілактичною  бесідою на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».
Під час зустрічі  майор ознайомила  учнів 9 класів з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження    в Інтернеті та звернула увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч.