Краплинка дива для дитини

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших і радісних зимових свят у дітей. За повір’ям, в ніч на 19 грудня Святий Миколай сходить з небес до малюків. Звідки він бачив, як вони поводилися цілий рік, – ніхто не знає. Проте слухняних святий обдаровує подарунками, а неслухам – дає настанови про те, як виправитися і отримати солодощі наступного року. Кожна дитина у день Святого Миколая сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає.                 Не оминув своєю увагою Святий Миколай і вихованців Тучинської спеціальної школи І-ІІ ступенів. Діти дуже щиро та радісно зустріли Святого Миколая та його ангеликів, розказували йому вірші, співали пісні, танцювали, веселилися, згадували про свої хороші справи. За це святий винагородив усіх дітей подарунками та солодащами.

Значення уваги в житті кожної дитини оцінити неможливо. У Тучинській спеціальній школі знаходяться діти, дитинство котрих за різних обставин не таке повноцінне і яскраве, як би їм хотілося. У кожного з них своя мрія та надія на світле майбутнє. Цього року свято, нажаль, проходило в умовах суворих карантинних обмежень, – без широкого кола гостей, які зазвичай відвідують дітей. Проте Святому Миколаю вдалося подарувати кожній дитині по краплинці любові, тепла та віри в казку.