Do you speak English?

Предметні тижні у школі – одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учнів проявити свої багатогранні здібності. Саме тому, з 22 по 26 березня у Тучинській спеціальній школі проходив захоплюючий тиждень англійської мови.                  Діти мали змогу переглянути пізнавальні презентації англійською мовою про Україну, Київ, українські символи, Великобританію та Лондон, дізнатися цікаві факти про англійську мову.                                                                              Усі учні взяли активну участь у створені проєкту “I Love English” (“Я люблю англійську”), з величезним інтересом та задоволенням працювали з хмарою слів на тему: “The Weather” (“Погода”). Також класи представили свої проєкти на теми, що вивчаються, організували челендж “Draw a Portrait” (“Намалюй портрет”). А молодші школярі зафарбовували розмальовки з назвами кольорів англійською мовою. У 3-Б класі відбувся веселий урок “We Know Colours” (“Ми знаємо кольори”). Також у школі працював читацький куточок “Reading Corner” і яскрава фотозона.                                        Проведення тижня англійської мови дало учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, показати себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового та усвідомлено поставитися до вивчення предмету.