У світі цікавої біології, незвичайної хімії та захоплюючої фізики

З метою покращення знань учнів про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю та все живе, заохочення до вивчення природничих наук та залучення до практичної творчості, з 29.03 по 02.04 у Тучинській спеціальній школі було проведено тиждень біології, хімії та фізики.

Протягом тижня школярі із захопленням переглянули презентації: “Пізнай самого себе”, “П’ять найотруйніших тварин у світі”, “Найбільші тварини у світі”, прослухали інформаційні хвилинки “Цікаво знати”, розгадували кросворди, загадки та виконували різні завдання.

Учні 6-х класів представили свої аплікації на тему: “Інфузорія туфелька”, семикласники взяли участь в інтелектуальному змаганні з теми: “Земноводні плазуни”, дев’ятикласники позмагалися у знаннях з фізики. Також у школі була проведена виставка тематичних стінгазет, малюнків та кросвордів.

Таким чином діти мали змогу зануритись у світ цікавої біології, незвичайної хімії, захоплюючої фізики, поглибити свої знання та проявити творчі здібності.