Великдень

Христос воскрес! Співає вся природа,
Величний гімн полинув до небес.
Хоч Він помер – з любові до народу,
Із гробу встав, у величі воскрес.
Христос воскрес! Яка велична днина!
Яка любов, і ласка, і краса!
Віддав Господь улюбленого Сина,
Щоб людям всім відкрити небеса.
Христос воскрес! Радійте нині люди!
Сповнилося найбільше із чудес.
Пропала тьма, і сонце правди світить.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

Уже стало традицією щороку, напередодні Великодня, проводити у Тучинській спеціальній школі виставку пасхальних малюнків, аплікацій та поробок. У цьому році вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою. Різноманітності дитячих ідей та кольорів не було меж. Кожна дитина проявила свою творчість, креативність, неповторність та індивідуальність, використовуючи різні підручні матеріали. Усі роботи проникнені ідеєю великого християнського свята Великодня – свята любові, миру, злагоди та всепрощення. Також наші вихованці долучилися до прикрашання великодніх дерев власноруч створеними прикрасами. Таким чином діти створили собі та усім оточуючим радісний, святковий та піднесений настрій.