Урок звитяги “Ціна перемоги”

7 травня у Тучинській спеціальній школі було проведено національно-патріотичний урок звитяги для учнів 9-10-х класів під символічною назвою “Ціна перемоги”. Цей захід був приурочений Дню пам’яті та примирення 8 травня і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня.

Уже понад 70 років відокремлює нас від Великої Перемоги над фашистською Німеччиною. І сьогодні вихованці нашої школи, як і в попередні роки, схиляють голови перед вічним подвигом солдатів-визволителів, адже перемога над ворогом здобута їхньою кров’ю, героїзмом, військовою доблестю та незламним духом. Немає меж величі їхнього подвигу та жертовності в ім’я Батьківщини.

У віках залишається великий подвиг народу, який зупинив чорну примару фашизму. Сьогодні, як ніколи, наші старшокласники розуміють та усвідомлюють, що кожна людина на Землі має сказати “НІ ВІЙНІ”. Бо великий подвиг і досі здобувається великою кров’ю…

Вічна память вершителям великого подвигу, нашим дідам і прадідам!

Хай спасенною буде земля наша від війни!