День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.

Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:

– формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;

– ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;

– популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, учнівської молоді;

– залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

З нагоди святкування Дня Європи в Тучинській спеціальній школі учні малювали малюнки на асфальті «Прапори Європи», оформили плакат «День Європи», обговорили актуальність та важливість європейського курсу розитку нашої держави на годинах спілкування «Україна – Європа: спільні цінності».