ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

З 11 по 14 травня у нашій школі проводився тиждень математики. Під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання. Це сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння.

Розпочався тиждень у вівторок з конкурсу Перевіряємо логіку», в якому мали змогу взяти участь учні 5-10 класів. Також діти розв’язували цікаві задачі  та математичні фокуси

У середу вчителями математики Хролець М.П. та Кирильчук О.С. був проведений конкурс для учнів 5-6 класів «Математична ігротека». Діти створювали плакати висловів про математику, малювали малюнки цифрами. У четвер учні 7-8 класів створювали кросворди на математичну тематику. Учні 5 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Танграм».

Завершився тиждень підбиттям підсумків. Найактивніші учасники були нагороджені заохочувальними призами та оцінками.