«ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ»

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 19 травня у КЗ «Тучинська спеціальна школа І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради відбувся  День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

Всі школярі та педагоги зібрались на подвір’ї  на лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.

Вчитель з основ безпеки життєдіяльності розповів дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки. Діти мали змогу практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання.

Також провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” та ввідну радіаційну небезпеку.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.