Декада природничих наук

З 10.04  по  21.04. в нашій школі  було проведено декаду природничих наук: біології, хімії, фізики, географії. В рамках декади були проведені такі заходи:

• 10.04 діти  розгадували  кросворди, ребуси, загадки, вікторини; Проводили цікаві досліди з фізики
  • 11.04 було проведено інформаційну хвилинку «Цікаво знати», а також була  виставка плакатів «Головне  в іміджі здоров’я»;
  • 12.04, учителем географії  Ковалець Н.В. було проведено еко-гру  « Сортуй сміття» серед учнів 5 класів;
  • під час перерв діти змогли  «Подорожувати по віртуальній хімічній  лабораторії», проводили цікаві досліди з хімії.
  • 13.04 між учнями 8 класів учителем фізики Грушовець В.В. було проведено гру «Фізична показуха»;
  • учителем географії Ковалець Н.В,  було проведено між учнями 7 класів к’юарквест  «Подорож  материками» ;
  •  17.04 по 21.04 учні мали можливість помалювати: «Цікава географія, фізика, хімія»
  • 19.04  учнями 5-6 класів  був виготовлений плакат « Майбутнє планети в наших руках»
  • 21.04  були підведені підсумки по кросвордах, ребусах, загадках. Найактивніші учні отримали хороші оцінки.