Тиждень мистецтва

🌟З 22 по 26 січня 2024 року в нашій школі було проведено Тиждень мистецтва з метою ціннісного ставлення до мистецтва, інтелектуального та творчого розвитку школярів, підвищення інтересу учнів до предметів художньо-естетичного циклу, виховання естетичних смаків і патріотичних почуттів.
👍Тиждень мистецтва був насичений та цікавий. Учні з захопленням приймали участь у всіх заходах, майстер-класах та виставках🌠, які організували вчитель мистецтва Маргарита Оверчук та вчитель музичного мистецтва Аня Чорна Осипчук.
Скільки дітей👫 – стільки здібностей. В кожної свої мрії💫 Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше✨