Шановні батьки та учні!

У зв’язку із збільшенням захворюваності на ГРВІ та грип серед учасників освітнього процесу з метою попередження епідемії вірусних інфекцій і збереження безпеки та здоров’я учасників освітнього процесу в умовах надзвичайної ситуації  і відповідно до рекомендацій місцевих органів управління освітою, наша школа оголошує перехід на дистанційну форму навчання.

З 05.02.2024  по 16.02.2024 всі уроки будуть проводитися в онлайн-форматі за допомогою відповідних навчальних платформ та інструментів зв’язку. Будь ласка, забезпечте належне підключення до Інтернету та необхідне обладнання для зручного та ефективного навчання.

Звертаємося до всіх учасників освітнього процесу з проханням дотримуватися встановлених правил та рекомендацій з метою успішного пройдення навчального курсу в умовах дистанційного навчання.

Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю.

З повагою, Адміністрація Спеціальної школи в с. Тучин Рівненської обласної ради