Тиждень англійської мови

З 18.03.2024 по 22.03.2024 у Спеціальній школі в с. Тучин проходив тиждень англійської мови.

Метою тижня було вдосконалення мовленнєвих навичок учнів, формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, уміння розуміти пісенний та поетичний матеріал, виконувати творчі завдання, оволодіння знаннями про культуру та традиції англомовних країн, виховання толерантного ставлення до інших культур.

Протягом тижня учні разом з учителями англійської мови Світланою Прокопюк та Оксаною Шейною:

– ознайомилися з презентацією про Великобританію та Лондон;

– розучували тематичні пісні на уроках англійської мови;

– провели конкурс малюнків серед першокласників “Моя улюблена літера”;

– ознайомилися з інформацією про символи України англійською мовою та  цікаві факти про англійську мову;

– провели граматичний практикум “Easy Grammar”;

– відвідали відеосалон “У світі англійських мультфільмів” та старшокласники подивилися відеофільм про англомовні країни;

– організували читацьку вітальню “I like reading” (“Я люблю читати”);

– взяли участь у вікторині “Do You Know English Proverbs?” (“Чи знаєш ти англійські прислів’я?”)

– відвідали творчу майстерню “Magic Pencils” (“Чарівні олівці”);

– взяли участь у прес-конференції “Англійські звичаї і традиції” (“English Customs and Traditions”).

Мета тижня англійської мови була досягнута. Учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спролбували свої сили у різних конкурсах. Цей період став одним з цікавих епізодів шкільного життя.