Тиждень географії та пізнаємо природу

З 16 квітня по 19 квітня в Спеціальна школа в с. Тучин Рівненської обласної ради вчителем географії Наталія Ковалець було проведено тиждень географії та пізнаємо природу для учнів 5-10 класів 🗺️
✅Метою тижня було підвищити інтерес учнів до географії та пізнаємо природу, як науки і шкільного предмета, популяризувати природничі дисципліни та виховувати екологічну грамотність, ціннісне ставлення до природи.
Упродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів:
🌍 Евристична гра «Спасибі на глобусі» 🇬🇪🇭🇺🇬🇧
🌍 Гра «Географічна біржа» 💵
🌍 Географічний дайджест «Найбільша країна Європи 🇺🇦
🌍 Гра «Планета Земля: міф чи факт”;
🌍 Інтелектуальна гра «Знавці природи» 🧭
🌍 Конкурс екоплакатів та малюнків «Збережемо нашу Землю» ♻️ 🌍 Створення плаката “Цікаві факти про Землю”;
🌏 Перегляд відеофільму «Сім чудес України»;
🌏 Розгадування географічних кросвордів, ребусів, загадок.
💫Креативність, ініціатива, азарт та успіх, бажання пізнавати і перемагати впродовж тижня додали позитивної та доброзичливої атмосфери в життя школи.
✨Цей предметний тиждень виявився насиченим, цікавим та довів, що природничі науки корисні у сучасному світі, вони захоплюють своїми цікавими фактами та відкриттями.