День цивільного захисту

❇️Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 21 травня у Спеціальна школа в с. Тучин Рівненської обласної ради відбувся День цивільного захисту.
✅Розпочався день з лінійки, де директор Ольга Ладюк ознайомила наказом Спеціальної школи в с. Тучин Рівненської обласної ради від 14 травня 2024 номер 99 ” Про підготовку та проведення Тижня безпеки учасників дорожнього руху та Дня цивільного захисту і комплексного об’єктового тренування” та планом проведення Дня цивільного захисту.
👩‍💼 Під час класних годин у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.
🏃‍♀🏃Далі було проведено екстрену евакуацію усіх присутніх учасників освітнього процесу на спортмайданчик.
👩‍🚒Приємним сюрпризом для вихованців став приїзд рятувальників під керівництвом Івана Рабчевського, головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Рівненського ГУДМС України у Рівненській області, які в доступній формі ознайомили дітей із пожежно-рятувальним автомобілем та їхнім оснащенням🚘
☝️А ще нагадали школярам про правила поведінки на випадок пожежі та інших надзвичайних ситуацій, а також показали на практиці, як користуватись вогнегасником, що в свою чергу дозволить запобігти біді 🔥
Також діти мали змогу приміряти каски та посидіти всередині рятувальної машини 🚒
👩‍⚕Згодом медична сестра Любов Поліщук провела з дітьми заняття з домедичної допомоги.
Загалом цьогорічний День ЦЗ пройшов успішно. Проведені заходи виявили належний рівень обізнаності відповідальних осіб, чіткі дії педагогів з організації евакуації учнів, закріпили теоретичні і практичні знання здобувачів освіти щодо дій в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя і здоров’я.
Нехай мир запанує на нашій землі, а знання та згуртованість стануть щитом від будь-яких небезпек 💙💛
Разом ми сила 🇺🇦