Автобіографія-директор

Автобіографія

Я, Ладюк Ольга Дмитрівна, народилася 11 січня 1976 року в м. Радивилів Рівненської області.

З 1982 року по 1993 рік навчалася в Радивилівській загальноосвітній повній середній школі №2, яку закінчила із золотою медаллю.

З 1993 року по 1998 рік навчалась в Рівненському економіко-гуманітарному інституті за спеціальністю „Менеджмент організації”, який закінчила з відзнакою та здобула кваліфікацію спеціаліста менеджер-економіст, викладач економіки.

Свій трудовий шлях розпочала у вересні 1998 року в Рівненському економіко-гуманітарному інституті на посаді викладача на економічному факультеті.

Протягом 2000 року навчалася на денній формі в аспірантурі Тернопільської академії народного господарства.

З жовтня 2000 року по червень 2003 року навчалася на заочній формі в аспірантурі Національного інституту українсько-російських відносин Ради національної безпеки та оборони України (м.Київ).

З квітня 2002 року по квітень 2005 року працювала в Національному інституті проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки та оборони України на посадах старшого спеціаліста та головного спеціаліста відділу економічної безпеки (м. Київ).

У 2003 році захистила дисертацію зі спеціальності “Економічна безпека держави” при спеціалізованій вченій раді Національного інституту стратегічних досліджень і Національного інституту проблем міжнародної безпеки та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук (м.Київ).

У вересні 2005 року прийнята на посаду завідувача кафедри загально-економічних дисциплін Рівненського інституту ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”, а з вересня 2008 року по серпень 2011 року переведена на посаду завідувача кафедри фінансів, обліку та аудиту.

У травні 2010 року обрана член-кореспондентом Академії економічних наук України.

У червні 2010 року рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансів.

У березні 2011 року нагороджена дипломом за перемогу в номінації “Жінки — працівники науки” конкурсу Жінка року 2010 м.Рівне.

З вересня 2011 року по червень 2012 року працювала на посаді завідувача кафедри управління освітою Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З червня 2012 року по серпень 2018 року працювала на посаді директора Рівненського інституту ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”.

З 2014 по 2015 рік навчалась на заочній формі у Рівненському інституті ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” за спеціальністю психологія, який закінчила з відзнакою та здобула кваліфікацію спеціаліста з психології.

З 2016 по 2018 рік навчалась на заочній формі у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування та здобула кваліфікацію магістр у сфері фінансової, банківської та страхової діяльності.

Лютий 2017 р. – Голова ради ГО Рівненський університет третього віку.

У травні 2017 року обрана академіком Академії економічних наук України.

З вересня 2018 по липень 2020 року працювала на посаді заступника начальника управління – начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської ОДА.

З 2019 по 2020 рік навчалася у Національній академії державного управління при Президентові України та здобула рівень магістра «Публічне управління та адміністрування».

З 02-27 серпня 2020 – радник Голови обласної ради, Рівненська обласна рада.

З 28 серпня 2020 по 15 січня 2021 року працювала на посаді начальника відділу забезпечення діяльності керівництва обласної ради, РОР.

З 24.01-31.08.2023 року працювала на посаді директора Спеціальної школи в с.Великі Межирічі Рівненської обласної ради.

З 1 вересня 2023 року директор Спеціальної школи в с.Тучин Рівненської обласної ради.

Є автором понад 50-ти наукових статей у вітчизняних та зарубіжних наукових журналах, в т.ч. співавтор 2-х навчальних посібників.

Нагороди: Почесна грамота Рівненської обласної державної адміністрації (2010 р.); Почесна грамота управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (2016 р.); Почесна грамота Рівненської обласної державної адміністрації (2016 р.); Почесна грамота Рівненської обласної ради (2017 р.); Почесна грамота управління освіти і науки (2020 р.).

Заміжня. Маю сина.